Image

Başkanın Mesajı

Mabel Mamak Turizm İnşaat Çiçekçilik Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Image

Mamak, bizim köklerimizin, kimliğimizin bir yansımasıdır. Ben sokakta yürürken karşılaştığınız, omuz omuza değdiğiniz, sizin ailenizin, Mamak’ın bir ferdiyim. 

Mamak’ta büyüdüm, Mamak’ta gördüm, Mamak’la paylaştım.

Mamak’ın sorunlarını en iyi bilen bizleriz. 33 yıldır Mamak’ta aynı adreste, aynı duruşla, aynı sorunları, ihtiyaçları sizinle birlikte ben de görüyor, ben de yaşıyorum. 

Bizi en iyi biz anlarız!

Şimdi, ilçemizin geleceği için buradayım. Ben de sizler gibi bu toprakların evladıyım. Ankara Mamak Belediye Başkanı olarak, ilçemize ve sizlere hizmet etmek için buradayım.

Biliyorum ki, her birimizin hayalleri, umutları ve talepleri var. Gençlerimizin geleceği parlak olsun, çocuklarımız güven içinde büyüsün, yaşlılarımız huzur içinde yaşasın istiyoruz. Engelliler için daha erişilebilir semtler, kadınlar için daha güvenli bir çevre hayal ediyoruz.

Sizlerin sesi, talepleri ve umutları benim en değerli kılavuzumdur. Mamak'ı daha yeşil, daha temiz, daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Parklardan sokaklara, altyapıdan kültürel etkinliklere kadar her alanda birlikte çalışacağız.

Mamak, sadece bir coğrafya değil, aynı zamanda birlikte yaşamın, dayanışmanın ve sevginin sembolüdür. Sizlerle birlikte, bu sembolü daha da parlak bir geleceğe taşıyacağız. Birbirimizi dinleyeceğiz, sorunlarımıza çözüm bulacağız, hayallerimizi gerçekleştirmek için hep birlikte çalışacağız.

Bu yolculukta, sizlerin desteği, güveni ve duaları benim en büyük gücüm oldu. Birlikte, Mamak'ı daha ileriye taşıyacağız. Şimdi, birlikte daha güzel günler için yoldayız.

Merak etmeyin! Biz birbirimize yeteriz ve tüm zorlukları siz hemşehrilerimle birlikte çözeriz.

Sevgi ve Saygılarımla

Veli Gündüz Şahin

MAMAK BELEDİYE BAŞKANI

Mabel A.Ş.

Adres
Şafaktepe Mahallesi Hakan Caddesi Platin Evleri No: C/18 Mamak/ANKARA

Telefon
+90 (312) 557 51 21

Telefon
+90 (312) 557 52 43

E-Posta
info@mabelmamak.com.tr